- Kategorie
-
Plecak damski LUIGISANTO 6614 Apricot










Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Kod kreskowy | 112 |
EAN |
Oto nasz wyjątkowy plecak damski LUIGISANTO 6614, który nie tylko pomieści wszystkie Twoje niezbędne rzeczy, ale także dodaje stylu Twoim codziennym podróżom.
Główna komora tego plecaka jest zamykana solidnym suwakiem, zapewniając bezpieczeństwo Twoim osobistym przedmiotom. Wewnątrz znajduje się praktyczna kieszonka na suwak z jednej strony, idealna na przechowywanie drobiazgów, oraz kieszonka na telefon lub inne niezbędne akcesoria z drugiej strony, ułatwiająca organizację.
Dodatkowo, z przodu plecaka umieszczona jest kieszeń na suwak, dzięki której możesz łatwo uzyskać dostęp do najważniejszych przedmiotów, takich jak klucze czy portfel. Po bokach plecaka znajdują się dwie kieszonki na suwak, które mogą pomieścić butelki, parasole lub inne potrzebne rzeczy.
Z tyłu plecaka umieszczona jest kolejna kieszonka na suwak, zapewniająca dodatkowe miejsce na przechowywanie dokumentów czy telefonu, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo Twoich osobistych przedmiotów.
Usztywniane dno plecaka sprawia, że utrzymuje on swoją formę nawet przy pełnym obciążeniu, chroniąc Twoje rzeczy przed uszkodzeniami. Dodatkowo, okucia w kolorze srebrnym dodają plecakowi elegancji i nowoczesności, podkreślając jego wyjątkowy charakter.
Plecak mieści format A4, co czyni go idealnym wyborem zarówno do użytku codziennego, jak i podróży. Wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej, nasz plecak jest nie tylko stylowy, ale również przyjazny dla środowiska.
Specyfikacja plecaka:
- główna komora zamykana na suwak
- środku z jednej strony kieszonka na suwak z drugiej kieszonka na telefon lub drobiazgi
- z przodu kieszeń na suwak
- po bokach dwie kieszonki na suwak
- z tyłu kieszonka na suwak
- usztywniane dno
- okucia w kolorze srebrnym
- plecak mieści format A4
Wymiary plecaka:
- wysokość 33 cm
- głębokość 12 cm
- szerokość 29 cm
Materiał dominujący: skóra ekologiczna
Waga: 0,58 kg
Kolor: apricot
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniającego rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego
i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG.
Na podstawie naszej wiedzy i kontroli jakości potwierdzamy, że produkt:
- nie posiada ostrych lub niebezpiecznych elementów,
- nie zawiera substancji niebezpiecznych dla zdrowia,
- został wykonany z materiałów zgodnych z europejskimi wymogami bezpieczeństwa,
- nie stwarza ryzyka zadławienia, urazu ani porażenia,
- nie wymaga zasilania elektrycznego ani baterii.
Zalecenia:
- Unikać nadmiernego obciążenia,
- Czyścić lekko wilgotną ściereczką bez chemikaliów,
- Przechowywać w materiałowych woreczkach ochronnych,
- Unikać ciasnego układania torebek jedna na drugiej oraz przechowywania ich
w miejscach narażonych na wilgoć lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych,
- Nie transponować na czynniki zewnętrzne takie jak: przemoczenie, zbyt długie wystawianie na promienie słoneczne, kontakt produktu z kwasami, rozpuszczalnikami, ewentualnie innymi roztworami chemicznymi.
Niniejszym deklaruję, że opisany powyżej produkt spełnia wymagania rozporządzenia (UE) 2023/988 dotyczącego ogólnego bezpieczeństwa produktów.
Produkt został oceniony pod kątem bezpieczeństwa i uznany za bezpieczny w przewidzianych warunkach użytkowania.
Dane producenta
Paweł Skwarski
Wiosenna 26
05-200 Wołomin
Poland
608365928
sklep@luigisanto.pl